Szukam chłopaka dla mnie oraz przyjaciółki ♥ | Forum

Strony: « 1 2 3 4 »
Femak STY 15 '17
To po co pytasz 'po co?'? ;)
Femak STY 15 '17
kobiete obrazasz gnoju? jedna cie urodzila
Hyper STY 15 '17

Cytuj z Majkel01 Dla grupy debili nie ma na świecie nie tępego człowieka. Prócz swojego towarzystwa. Dlatego we wszystkich wątkach się pojawiacie. Tyle mam do powiedzenia.
Zaczynasz mnie już wkurwiać. Napisałem w max 4 wątkach i tylko w jednym znalazłem tak nie dojebane dziecko jak ty! Yhmm widzisz tą różnicę?
Hyper STY 15 '17
No ty kurwa gupi jesteś jeśli myślisz że jesteśmy tu po to żeby kogoś śmieszyć :D 

Nie, to nie jest nasz cel ale jest też druga strona medalu jeżeli ktoś się będzie dobrze bawił czytając te gównoburze do bardzo dobrze :)

Hyper STY 15 '17
Jak na razie tylko ty masz problem :P
Hyper STY 16 '17
BUHAHAHAHAAHAH BO JEBNE JEDYNE CO TY MASZ BOGATE TO WYOBRAŹNIĘ  gimbusie.

I dajesz kolejny popis inteligencji swoimi postami. Tu nie chodzi o zaproszenie do znajomych :P

Femak STY 16 '17
>a Ty jesteś lesbijką ( co w dzisiejszych czasach kręci kobiety )

???

Hyper STY 16 '17
Majkel... weź już kurwa nic nie pisz, bo po każdym twoim poście utrzymujesz mnie w twierdzeniu że jednak jesteś jeszcze poniżej elitarnego poziomu gimbusów, teraz już nie mamy cię co trollować bo sam pokazujesz jaki z cb zjeb :P
Femak STY 16 '17

Cytuj z Barti0666
Cytuj z Femak >a Ty jesteś lesbijką ( co w dzisiejszych czasach kręci 
nie wiem co ty chciales tu zrobic, ale osnosnie tego, to albo niejasno sie wypowiadasz, albo zyjemmy w innych swiatach
Femak STY 16 '17
to dla odmiany zacznijcie sie zastanawiac co mowicie, bo koledzy wyzej POKAUJA KLASE zapominajac o tym xD
wiktoor123pl STY 16 '17
wszędzie gdzie Majkel01 tam też gównoburza xD
Hyper STY 16 '17
Wszędzie gdzie HejtingPOLSKA tam gównoburza 
Hyper STY 16 '17
Majkel... A teraz się skup i jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś teraz i wcześniej. Serio coś jest z tobą nie tak na początku to był troll ale teraz na pewno mogę stwierdzić że coś jest z tobą nie tak. Jesteś kurwa tak nie zdecydowany jak moja dziewczyna gdy ma okres ;D
Afterglow STY 16 '17
Ale Was pozamiatał... xD
Cytuj z Majkel01 skoczcie ze swojego ego na poziom swojej mądrości bez spadochronu. 
Hyper STY 16 '17
Yhmm ;P nie wiem co mam ze sobą zrobić teraz 
Femak STY 16 '17
Ja pierdole wszyscy jesteście siebie warci xD

Majkel jest przygłupi, ale jest w sumie jeszcze dzieciakiem, może się wyrobi;A resztę natomiast zgłaszam za fejk konto i elo, wam polecam to samo. Ten poziom kłótni i i zasłanianie się HA-HA TUTAJ HEHEHEJTING ALE WAS STROLLOWALEM jest już zbyt żenujące;]

Pozdrawiam i do następnego.

michaik STY 16 '17
I po chuj piszecie ten cały syf.. niektórych tu gówno obchodzi wasze życie erotyczne(majkel) i cudowne wartości moralne(barti i hyper). 

Ten wzajemny hejt pokazuje poziom waszej inteligencji. Jeden drugiemu na złość i tak ciągle.. jak małe dzieci. Niech, któraś strona sporu będzie mądrzejsza i skończy ten bajzel

Hyper STY 16 '17
az mi sie serce raduje :)
Hyper STY 16 '17
i tak wrocimy nic na to nie poradzicie misie 
Hyper STY 16 '17
jasne :P

Strony: « 1 2 3 4 »