Jakie feromony kupic | Forum

trek MAR 27
Chciałbym w najbliższym czasie wypróbować działanie feromonów. Na wiele się nie nastawiam ale czytałem ostatnio w jednej z ksiązek,ze ich działanie zostało naukowo odkryte i ze rzeczywiście mogą pozytywnie wpływać na przyjęcia nas u innej osoby. Macie z tym jakieś doświadczenia?

I jakie feromony działają najlepiej na dziewczyny> Jak je wybrać aby nie stracić? 

bmarcin MAR 28
Możesz wypróbowac. Sam mam obecnie dwie buteleczki feromonów. Love Desire i sexual attraction. Sexual attraction nie są drogie, były to pierwsze feormony jakie sobie kupiłem. NIewielkie tak wiec można sobie wrzucić do kieszeni i wybrać sie na imprezę. Te drugie juz kupilem sobie potem aby sobie porównać i również podobają się laskom. Prawda jest tak,ze widzę równicę w zachowaniu dziewczyn jak mam je an sobie Chętniej do mnie zagadują, są jakby takie milsze Łatwiej jest nawiżać kontakt. Wiem wiem,ze działa to pewnie równiez poprze to,ze człowiek czuje się o wiele pewniej jak ma na sobie te feromony jednak sam zapach również nęci dziewczyny.
trek MAR 29
No dobra ale pytanie gdzie je dostanę? 
Post edytowany przez trek KWI 16
bmarcin MAR 30
link removed
Post edytowany przez bmarcin KWI 13
bmarcin KWI 16
W sklepach internetowych. A gdzie myślisz sam zamawiałem? Stacjonarnie nie widziałem niestety.