Szukam jakies ciekawej osoby , do popisania ^ | Forum

Strony: 1 2 »
zimmnyL CZE 7
Niech ktoś coś napisze, chociasz zacznie , potem już poprowadze , bo chwilowo jest tutaj taka aktywność 100% :/ :P
sly20 CZE 8
problem w tym ze tutaj nikt nic nie napisze bo ten portal jest martwy wchodza tu poto by siedziec i nic nie robic udajac ze sa fajne i takie cool a jak sie zacznie jakis powazny temet rozmowy to wieja bo im sie myslec nie chce same napompowane plastiki co im we lbie tylko imprezy pustaki bez polotu i forsa zero mozgu tylko picie palnie dupczenie i tyle inteligencji za grosz  puste nadete lalki co maja do zaoferowania jedyne drzywi ktore moga otworzyc udajace cnotki a w realu daja kazdemu kto postawi piwo a tu nawet nie popisza z nikim wielkie damy takie damy ze TEMU DAMY i TEMU i TEMU
zimmnyL CZE 8

Chyba tak jest siedzi tu maks 20 osób , i te same ,a nic z tego nie wynika , kicz i tyle

Ale przynajmniej jedna osoba odpowiedziała ^^

Post edytowany przez zimmnyL CZE 8
sly20 CZE 8
i pisz tu z kims
cloude CZE 8
Dzień dobry!
zimmnyL CZE 8
Witamy witamy ^^
sly20 CZE 8
ale ona nie odp na priv wiec coz
zimmnyL CZE 26
Up ><
Hej hej faktycznie tutaj aktywność bardzo mała jest a spotkać kogoś z podobnymi zainteresowaniami to jak trafić w lotka 
Pelikan CZE 27
Nie jest tak zle mordy ;d.Szczerze powiem, ze kilka fajnych osobek udalo mi sie poznac ;), trzeba tylko cierpliwosci hah
Szczęśliwi Ci co znaleźli siebie można powiedzieć haha ☺️
Pelikan CZE 27
Chociaz od dluzszego czasu portal przezywa kryzys, coraz mniej ,,ciekawych'' osob xd
Zastanawiałam się ostatnio i chyba to jest spowodowane szarością społeczeństwa. Każdy jest przeciętny a nie o to w tym wszystkim chodzi. Osobiście staram się wyróżniać od typowych nastolatek bo inaczej świat nas wszystkich wciągnie.
matias LIP 2

mam pytanie czy jakaś dziewczyna dałaby się zaprosić na wąchanie jej stóp w skarpetkach i może przelizanie się

Ayaya LIP 6
Wszyscy jesteśmy nudni i bezbarwni.Media, społeczeństwo i wiele innych wpływa na nas.

"Jestem zlepkiem wszystkiego co widziałem i usłyszałem"

Nie gońcie za wyjątkowością bo jej nigdy nie znajdziecie.

zimmnyL LIP 7
Co ty mówisz ><
Olcia1515 LIP 11
Może gdyby większość chłopaków nie rozmawiała i namawiała do seksu za pieniądze byłoby inaczej. To portal dla nastolatków, a nie dla 25 latków i wzwyż!
Olcia1515 LIP 11
Bo jeżeli nie piszesz o zboczonych rzeczach to chętnie z Tobą popisze. Nawet możemy zagrać w pytania.
sly20 LIP 11
za pieniądze co oni uwarzaja kobiety za kurwy czy co???
zimmnyL LIP 11
Od takich rzeczy są inne portale,może było by lepiej tylko że administracja nic sobie z takimi nie robi >,< Portal dla młodych a wbija tu 40latek i daje dziewczynom jakieś propozycje za doładowanie do telefonu >< meeeh
Strony: 1 2 »