Szukam jakies ciekawej osoby , do popisania ^ | Forum

Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8
Femak SIE 7

Cytuj z Marzenie01 Nie jest popierdolony tylko broni swoich racji. Przy najmniej nikogo nie krzywdzi

jeśli ktoś nie na żarty twierdzi, że okej jest obwinianie ofiary gwałtu za to, że była jakoś ubrana to tak, cholernie krzywdzi

nie usprawiedliwiaj zachowan szkodliwych spolecznie, tylko dla zachowania pozorow pelnej tolerancji

Pelikan SIE 7
^ to, to
on tak powiedział ło matkooo koleś gdzie ty żyjesz

Po co tu w ogole jestes i ludziom w spokoju zyc nie dajesz no ja nwm. Skoro tak cie boli to wszystko to daj spokoj kazdy robi co uwaza za sluszne innym krzywda sie nie dzieje i nie widze problemu kazdy jest kowalem wlasnego losu ty masz taka recepte na zycie szczescie czy tam uczucia co chcesz ona inna i koniec. Nie kazdy bedzie myslal jak ty no wybacz tak sie nie da. Nie jestes kurde Kim Dzong Unem w Korei Północnej nie zmusisz zeby wszyscy podzielali twoj swiatopoglad
Marzenie01 SIE 7

Cytuj z Femak
Cytuj z Marzenie01 Nie jest popierdolony tylko broni swoich racji. Przy najmniej nikogo nie krzywdzi

jeśli ktoś nie na żarty twierdzi, że okej jest obwinianie ofiary gwałtu za to, że była jakoś ubrana to tak, cholernie krzywdzi

nie usprawiedliwiaj zachowan szkodliwych spolecznie, tylko dla zachowania pozorow pelnej tolerancji

Ja nie widzialam i nie zauwazylam by ktos pisal tu cos o gwałcie. Ale mimo wszystko jesli komus cos nie pasujeto niech nie odpisuje tylko takich ludzi zostawic bo z kłótni wiecej wymyslonych historii wyjdzie niz prawdy. Po drugie ktos sie ma domyślać co sie komis stalo? 

Przeciez nikt nie sledzi cie 24 godz i nie wie co dokladnie robisz i tak dalej wiec szczerosc i wyzalenie sie to najlepsze rozwiazanie. I ochloniecie nie podchodzic do takich tematow z nadmiernymi emocjami

Femak SIE 7
"ubioeracie sie jak KURWY i potem nie dziwota ze was zgwalci jakis napalony menel jak same sie o to prosicie"

W takim razie może powinnaś przeczytać cały wątek jeszcze raz.

Nie, nikt się nie ma domyślać co kto przeżył. Chodzi o to właśnie, że jeżeli JUZ się komuś coś takiego stało, to żeby ta ofiara nie wolała nikomu o tym nie mówić, tylko dlatego, że boi się wyśmiania przez osoby postronne, że PRZECIEZ SAMA TEGO CHCIALAS

Nie podchodzę do tematu emocjonalnie, ani mnie to szczególnie nie bawi, ani nie denerwuje. Jednak nic też nie kosztuje mnie poświęcenie minuty żeby napisać na chłodno, że coś jest nie okej i tak też robię

Marzenie01 SIE 7
Dobra femak przyznaje że przeoczylam kilka komentarzy. Bo po co czytac jakąś kłótnie.

Ok ja nic do wyglądu nie mam ani nic mi tam wszystko jedno bo wnętrze się liczy. Ja jestem neutralna co do tego. Z nikogo się nie wyśmiewam. Żadna dziewczyna nie chce być zgwałcona myśle. Jak dla mnie każda dziewczyna powinna nosic przy sobie cos czym moglaby sie bronić. 

Marzenie01 SIE 7
Zakończmy ten temat bo ludzi sie i tak nie zmieni tacy sa to jak nie chca to sie nie zmienia
Marzenie01 SIE 7
Zakończmy ten temat bo ludzi sie i tak nie zmieni tacy sa to jak nie chca to sie nie zmienia
zimmnyL SIE 7
Marzenie dobrze gada :D Nikt się nie zmienia każdy jest jaki jest 
Oj zmienia ludzie sie zmieniaja ale sami musza chciec
Femak SIE 8

ale no to piszesz teraz tak jakby stwierdzic "no on od lat bije swoje dzieci, ale no taki jest no, przeciez sie nie zmieni, po co ciagnac temat, olejmy to"

Jasne, może ktoś nie zmieni swoch przekonań, w senie wewnętrzych myśli, ale dla wszystkich będzie lepiej, jeśli taka osoba będzie mieć chociaż przeświadczenie, wynikające z pewnych norm w kulturze, że to nie jest do zaakceptowania

driver SIE 8
Ludzię się bardzo szybko  zmieniają 
Post edytowany przez driver SIE 8
Marek00 SIE 10
Co to za gównoburza?
krygiprzemo20 SIE 10
a taka zwykła pospolita nic specjalnego xD

krygiprzemo20 SIE 10
bekowa dosyc
zimmnyL SIE 10
xDDD
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8