Comeback. | Forum

Hunter MAR 13

Siemka. 

Co jakiś czas udaje mi się tu wracać, mimo ogólnego syfu na takich portalach, da się spotkać normalne osóbki. Z każdego powrotu udało mi się złapać po 2/3 fajne kontakty. Tym razem spróbuję ponownie. 

Ogólnie mój profil wciąż jest dość aktualny poza paroma zainteresowaniami. Przede wszystkim kogo szukam. Nie daje żadnych granic wiekowych, ani płci, ani skąd ktoś jest. Nie żyje fantazjami i realnie patrzę na świat. A co wyniknie z ewentualnej znajomości to zawsze pokazuje czas. Chciałbym poznać kogoś z kim można popisać luźno na większość tematów. Fajnie jakby taka osobę cechował dystans do siebie czy wielu sytuacji. Sam takowy posiadam ;) Mam wiele zainteresowań jak i wiele tematów mogę pociągnąć, ale proszę nie bądźmy sztywni! ;) 

Nie mam na tyle czasu, by spoglądać na każdy profil z osobna i robić swoją "selekcję", więc jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam. Głównie korzystam z GG i tu wchodzę dość rzadko. (Sporo pracuje ostatnio, po prostu) Mój numer: 67442019. Jeśli ktoś nie korzysta z tycwh archaicznych wynalazków, na których komunikowały się jeszcze dinozaury (warto dodać, wtedy ludzie nie rzucali Nokiami 3310 w prehistoryczne stworzenia). To polecam zostawić PW i ogarnie się jakiś kontakcik. 

Gratuluję osobom, które przeczytaly do końca

wlasnie dla tego syfu na takie portale sie wchodzi elo
Hunter MAR 15
Elo elo, również pozdrawiam. Bumpik
Hunter MAR 18
Bu