Sprostowanie | Forum

Witam użytkowników. Piszę ponieważ chciałam zdementować krążącą o mnie plotkę rozsianą przez użytkownika kus. Osoba ta zamieściła wczoraj na forum wpis, że jestem osobą kłamliwą i należy na mnie uważać, dodatkowo do zablokowania jej wysyłała do mnie obrazliwe wiadomości. Zamierzam postąpić dojrzalej od niej i nie obrażać jej oraz wytłumaczyć dlaczego taka sytuacja miała miejsce. Kus pisząc do mnie pod inną nazwą(niedawno sam napisał mi, że posiada wiele fałszywych kont i usiłował mnie zastraszyć) obiecywał stały związek oparty na szczerej miłości i partnerstwie. Zauroczył mnie podejrzewam jak niejedną dziewczyną szukającą prawdziwej drugiej połówki. Po podaniu przeze mnie numeru telefonu nadal był miły, czarujący, naprawdę kochany. Jednak po kilku dniach zaczął nalegać mnie na odbycie stosunku seksualnego. Obiecywał, że zaakceptuje jeżeli nie będę gotowa. Jednak tak się nie stało. Fakt, przyznaję się, że na sam początek onieśmielił mnie i zgodziłam się jednak doszedł do głosu zdrowy rozsądek i moje własne przekonania, że ten rodzaj "miłości" można robić ale z osobą, której ufamy, którą kochamy. Nie zmierzam obsmarowywać tego użytkownika ale nie pozwolę żeby ktoś mnie bezkarnie oczerniał ponieważ jestem osobą prawdomówną i cenię szczerość. Wiem, że napisanie czegoś takiego nie jest żadnym dowodem bo większość użytkowników siebie nie zna ale dla mnie było to ważne.Sprawa została zgłoszona moderatorom portalu. Przepraszam, za zajęcie waszego czasu i dziękuję za uwagę.
Jak tu dramy powstają lol
Hunter MAR 15
Brawo za dojrzalsze podejście. ;)
ieen MAR 15
+1
kokosek12 MAR 16
Kolejna drama bez powodu zrobiona gdybyś trochę pomyślała i była na tyle dojrzała to wiedziałabyś ze problemów osobistych nie wywleka się publicznie tylko załatwia się samemu a takie pisanie jednostronnej pół prawdy gdy druga osoba nie może się bronić jest złe i co ci da jeśli pokażesz swoja wersje prawdy kiedy ludzie to czytający nie znają ogółu sprawy a jedynie twoją wersje?? bez drugiej połowy historii opowiedzianej przez drugą osobę ta szopka która zrobiłaś nie ma sensu bo nikt nie zna całej prawdy a ty nic nie zrobiłaś zapewne by załagodzić spór tylko wywlekłaś go do przestrzeni publicznej jak jakąś szmatę zastanów się czasem co robisz  i czy twoje postępowanie nie rani drugiej osoby bo na jego miejscu bym teraz się wkurwił nie na żarty po twoim numerze jaki mu zmalowałaś pokazałaś jedynie swoją niedojrzałość w rozwiązywaniu problemów i możesz pisać swoje prawdy ale one nie będą pełnym obrazem całej historii bez opisu drugiej osoby ale ten wątek musisz sama zamknąć z nim i zakończyć tę pseudo Drame bo to chore by sprawy prywatne rozwiązywać publicznie takie jest moje zdanie możesz sie znim zgodzić lub nie
MikuFly MAR 16
Miej to gdzieś i tylę ;3
kokosek12 MAR 16
wiem dzieki