Czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia? :-) :-) :-) | Forum

OPTYMISTAwarszawa CZE 18 '19

Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, ale wiem, że nie każdemu się ona przytrafia. :-) Szukam takiej, którą zachwycę się od pierwszej rozmowy, bo tylko wtedy jest szansa, że między dwojgiem ludzi może wytworzyć się to "coś". :-) 


Wolę dziewczyny spokojniejsze i trochę nieśmiałe, nie będące materialistkami gapiącymi się godzinami w telewizor albo smartfona, niż takie, co mają mentalność podrywaczek i pustkę pod grzywką, choć same uważają się za najładniejsze i najmądrzejsze. :-) Nie interesują mnie osoby, które mają przyjaciół wśród mojej płci - w normalnym związku nie ma miejsca dla trzeciej osoby.


Wiek to liczba, ale są faceci, którzy nie tyle lubią młodsze dziewczyny, co uważają, że w pewnym wieku nie można już budować niczego z rówieśniczką. Ja do nich należę. Mam prawo do swojego zdania i z pewnością go nie zmienię. 


Nie szukam dziewczyny na miesiąc czy pół roku - to chyba oczywiste, ale jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, chcesz przesłać mi "złotą myśl", że jestem naiwny lub dopatrujesz się czegoś złego w tym, co napisałem, to napisz do kogoś innego. Nie zawracaj mi głowy również wtedy, gdy odpisujesz wielu osobom - szanujmy się, nie chodzi przecież o ilość, lecz o jakość. :-)


Nie "kręcę", zwykle mówię "prosto z mostu" i to chyba widać w tym ogłoszeniu. Jeśli nie masz poczucia humoru, łatwo wpadasz w złość albo jesteś przewrażliwiona, oczekując wyłącznie pochwał jak kapryśna, źle wychowana parolatka, to przeskocz do innego ogłoszenia. Ja będę czekał na wiadomość od dziewczyny normalnej, choćby czasami była banalnie zwyczajna. :-)


A wracając na chwilę do pierwszego zdania: miłość od pierwszego wejrzenia to w potocznym rozumieniu odczucie, że druga strona nadaje na tych samych falach, co my, występujące już przy pierwszym kontakcie. Wiąże się z "chemią", ale tu nie chodzi tylko o wygląd, czasami fizyczność może odgrywać trzeciorzędną rolę.


PS. Jeśli ogłoszenie tu wisi to znak, że jest nadal aktualne.

mgurbiel_radomska1 CZE 21 '19
Ja tam wierzę tak jak ty