Czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia? :-) | Forum

Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, ale wiem, że nie każdemu się ona przytrafia. :-) Szukam takiej, którą zachwycę się od pierwszej rozmowy, bo tylko wtedy jest szansa, że między dwojgiem ludzi może wytworzyć się to "coś". :-) 

Wolę dziewczyny spokojniejsze i trochę nieśmiałe, nie będące materialistkami gapiącymi się godzinami w telewizor albo smartfona, niż takie, co mają mentalność podrywaczek i pustkę pod grzywką, choć same uważają się za najładniejsze i najmądrzejsze. :-) Nie interesują mnie osoby, które mają przyjaciół wśród mojej płci - w normalnym związku nie ma miejsca dla trzeciej osoby.

Wiek to liczba, ale są faceci, którzy nie tyle lubią młodsze dziewczyny, co uważają, że w pewnym wieku nie można już budować niczego z rówieśniczką. Ja do nich należę. Mam prawo do swojego zdania i z pewnością go nie zmienię. 

Nie szukam dziewczyny na miesiąc czy pół roku - to chyba oczywiste, ale jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, chcesz przesłać mi "złotą myśl", że jestem naiwny lub dopatrujesz się czegoś złego w tym, co napisałem, to napisz do kogoś innego. Nie zawracaj mi głowy również wtedy, gdy odpisujesz wielu osobom - szanujmy się, nie chodzi przecież o ilość, lecz o jakość. :-)

Nie "kręcę", zwykle mówię "prosto z mostu" i to chyba widać w tym ogłoszeniu. Jeśli nie masz poczucia humoru, łatwo wpadasz w złość albo jesteś przewrażliwiona, oczekując wyłącznie pochwał jak kapryśna, źle wychowana parolatka, to przeskocz do innego ogłoszenia. Ja będę czekał na wiadomość od dziewczyny normalnej, choćby czasami była banalnie zwyczajna. :-)

A wracając na chwilę do pierwszego zdania: miłość od pierwszego wejrzenia to w potocznym rozumieniu odczucie, że druga strona nadaje na tych samych falach, co my, występujące już przy pierwszym kontakcie. Wiąże się z "chemią", ale tu nie chodzi tylko o wygląd, czasami fizyczność może odgrywać trzeciorzędną rolę.

PS. Jeśli ogłoszenie tu wisi to znak, że jest nadal aktualne.

Adriannn LIS 28
Ok boomer. 
Luleq LIS 28

Cytuj z Adriannn Ok boomer. 
Nic dodać, nic ująć.
Luleq LIS 28
Cóż, pewnie sobie powisi jak i inne Twoje ogłoszenia, powinieneś coś z tego wywnioskować. 
freaky20 LIS 29
Luleq może akurat mu się kiedyś uda, niech próbuje, co mu szkodzi xD 
Cowboy LIS 29
Poświęcił swój czas, nie Wasz xd jak chce to niech nawet pisze elaboraty na niepotrzebne tematy. Jego sprawa. 

Bywajcie z moca dobrych duchów ;) 

freaky20 LIS 29
bywaj