Szukam przyjacióľ | Forum

Strony: « 1 2 3 4 »
Luleq STY 5
Hej, Panie Litwin, wynika z tego wszystkiego, że Twoje zaproszenie skierowane w moją stronę, było ogromnym błędem. Pozdrawiam cieplutko ;))
ExoMan STY 5
Wy jeszcze z tym pizdusiem się kłócicie? 
Adam79 STY 9

Cytuj z LitwinMapper
Cytuj z Rozyczka Ludzkości grozi śmierć

Jebać żydowskie elity 

i LGBT 
I ciebie, jesteś przyczyną wyginięcia tego gatunku
ExoMan STY 10

Cytuj z Adam79 I ciebie, jesteś przyczyną wyginięcia tego gatunku
Jaki masz rok bo z tego co wiem to ludzkość jeszcze żyje 
Post edytowany przez ExoMan STY 10
LitwinMapper STY 10

Cytuj z ExoMan
XD . To akurat dobre .
Adam79 STY 10
2287 
Cytuj z ExoMan

LitwinMapper STY 11

Cytuj z Adam79 2287 
Cytuj z ExoMan

Bede stary ale pozbede sie tego gówna LGBT
Adam79 STY 11
Się nie ździwie jak Litwinek dojdzie do ISIS
Adrians16 STY 11

Cytuj z Adam79 Się nie ździwie jak Litwinek dojdzie do ISIS
Najpierw niech dojdzie do jakiegoś psychologa albo lekarza :D chyba ma jakąś manię LGBT albo ma radość z zaczynania dramy xd 
LitwinMapper STY 11

Cytuj z Adrians16
Cytuj z Adam79 Się nie ździwie jak Litwinek dojdzie do ISIS
Najpierw niech dojdzie do jakiegoś psychologa albo lekarza :D chyba ma jakąś manię LGBT albo ma radość z zaczynania dramy xd 
Mam radość a normalnego świata bez teczowej zarazy
Adam79 STY 12
Są tacy ludzie jak widać
ExoMan STY 13

Cytuj z Adam79 Są tacy ludzie jak widać
Bezstresowe wychowanie rodziców i tyle. Mieli wywalone na typa to wyrósł na debila 
Skrzatopir STY 13

Cytuj z ExoMan
Bezstresowe wychowanie rodziców i tyle. Mieli wywalone na typa to wyrósł na debila 
Ale po kiego dalej kontynuować ten wątek jest proste rozwiązanie -->zgłoś---> mowa nienawiści/agresywność :P

Widać ze brak godności a na zdjęciu jakiś bachor co dopiero przestał być karmiony mlekiem

Plus skoro nie potrafił napisać pełnego skrótu LGBT znaczy tylko ze potrafi powtarzać tylko kogoś

nie zdziwił bym się gdyby oglądał polska patole pokroju rafonix

Jak się chce wzorować na rafonixie nie wzoruje, idzie w dobra strone niech zobaczy czym tak naprane jest jego gwiazda bo 

niewielka grupka homoseksualistów,oraz zastanawia mnie jedno pytanie a w zasadzie nurtuje od ilu lat jest portal i do którego roku bo jak narazie widzę idiotow co wpisują 30 lat badz sie tak zachowują i myślą ze są śmieszni albo takie 13 latki o wzbudzaniu zazdrosci bo cos, badz tacy dorosli co wchodza na te portale i mysla ze zalicza jakies duzo mlodsze od sb

Post edytowany przez Skrzatopir STY 16
Adam79 STY 13

Cytuj z Skrzatopir
Cytuj z ExoMan
Ale po kiego dalej kontynuować ten wątek jest proste rozwiązanie -->zgłoś---> mowa nienawiści/agresywność :P

Widać ze brak godności a na zdjęciu jakiś bachor co dopiero przestał być karmiony mlekiem

Plus skoro nie potrafił napisać pełnego skrótu LGBT znaczy tylko ze potrafi powtarzać tylko kogoś

nie zdziwił bym się gdyby oglądał polska patole pokroju rafonix

Jak się chce wzorować na rafonixie nie wzoruje, idzie w dobra strone niech zobaczy czym tak naprane jest jego gwiazda bo 

niewielka grupka homoseksualistów,oraz zastanawia mnie jedno pytanie a w zasadzie nurtuje od ilu lat jest portal i do którego roku bo jak narazie widzę idiotow co wpisują 30 lat badz sie tak zachowują i myślą ze są śmieszni albo takie 13 latki o wzbudzaniu zazdrosci bo cos badz tacy dorosli co wchodza na te portale i mysla ze zalicza jakies duzo mlodsze od sb

Karolek wszedł mu za mocno
Adam79 STY 13
Litwinowi oczywiście
Skrzatopir STY 16
I proszę da się zamknąć typa, da się. :P
Adam79 STY 16
Zamknęli go w łazience. Wypuszczą jak Kevin sam w domu przestanie być puszczany na święta
Skrzatopir STY 17
wez nie kevinek musi być
ExoMan STY 17
Zostawcie ten post w spokoju bo temat zakończył się już w chuj czasu temu 
Skrzatopir STY 17
jesli w lazience to kevinek musi byc jak w katakumbach jakis to bedzie perfecta

Strony: « 1 2 3 4 »