Szukam przyjacióľ | Forum

Strony: « 1 2 3 »
LitwinMapper STY 11

Cytuj z Adrians16
Cytuj z Adam79 Się nie ździwie jak Litwinek dojdzie do ISIS
Najpierw niech dojdzie do jakiegoś psychologa albo lekarza :D chyba ma jakąś manię LGBT albo ma radość z zaczynania dramy xd 
Mam radość a normalnego świata bez teczowej zarazy
Adam79 STY 12
Są tacy ludzie jak widać
Skrzatopir STY 13

Cytuj z ExoMan
Cytuj z Adam79 Są tacy ludzie jak widać
Bezstresowe wychowanie rodziców i tyle. Mieli wywalone na typa to wyrósł na debila 
Ale po kiego dalej kontynuować ten wątek jest proste rozwiązanie -->zgłoś---> mowa nienawiści/agresywność :P

Widać ze brak godności a na zdjęciu jakiś bachor co dopiero przestał być karmiony mlekiem

Plus skoro nie potrafił napisać pełnego skrótu LGBT znaczy tylko ze potrafi powtarzać tylko kogoś

nie zdziwił bym się gdyby oglądał polska patole pokroju rafonix

Jak się chce wzorować na rafonixie nie wzoruje, idzie w dobra strone niech zobaczy czym tak naprane jest jego gwiazda bo 

niewielka grupka homoseksualistów,oraz zastanawia mnie jedno pytanie a w zasadzie nurtuje od ilu lat jest portal i do którego roku bo jak narazie widzę idiotow co wpisują 30 lat badz sie tak zachowują i myślą ze są śmieszni albo takie 13 latki o wzbudzaniu zazdrosci bo cos, badz tacy dorosli co wchodza na te portale i mysla ze zalicza jakies duzo mlodsze od sb

Post edytowany przez Skrzatopir STY 16
Adam79 STY 13

Cytuj z Skrzatopir
Cytuj z ExoMan
Cytuj z Adam79 Są tacy ludzie jak widać
Bezstresowe wychowanie rodziców i tyle. Mieli wywalone na typa to wyrósł na debila 
Ale po kiego dalej kontynuować ten wątek jest proste rozwiązanie -->zgłoś---> mowa nienawiści/agresywność :P

Widać ze brak godności a na zdjęciu jakiś bachor co dopiero przestał być karmiony mlekiem

Plus skoro nie potrafił napisać pełnego skrótu LGBT znaczy tylko ze potrafi powtarzać tylko kogoś

nie zdziwił bym się gdyby oglądał polska patole pokroju rafonix

Jak się chce wzorować na rafonixie nie wzoruje, idzie w dobra strone niech zobaczy czym tak naprane jest jego gwiazda bo 

niewielka grupka homoseksualistów,oraz zastanawia mnie jedno pytanie a w zasadzie nurtuje od ilu lat jest portal i do którego roku bo jak narazie widzę idiotow co wpisują 30 lat badz sie tak zachowują i myślą ze są śmieszni albo takie 13 latki o wzbudzaniu zazdrosci bo cos badz tacy dorosli co wchodza na te portale i mysla ze zalicza jakies duzo mlodsze od sb

Karolek wszedł mu za mocno
Adam79 STY 13
Litwinowi oczywiście
Skrzatopir STY 16
I proszę da się zamknąć typa, da się. :P
Adam79 STY 16
Zamknęli go w łazience. Wypuszczą jak Kevin sam w domu przestanie być puszczany na święta
Skrzatopir STY 17
wez nie kevinek musi być
Skrzatopir STY 17
jesli w lazience to kevinek musi byc jak w katakumbach jakis to bedzie perfecta

Skrzatopir STY 17
jesli w lazience to kevinek musi byc jak w katakumbach jakis to bedzie perfecta

Skrzatopir STY 17

Cytuj z ExoMan Zostawcie ten post w spokoju bo temat zakończył się już w chuj czasu temu 
zakonczyc owszem ale rozmowy na temat takich jak litwinek nie :P

Skrzatopir STY 17
odwalil w sumie glówna role w tym poscie pomogl poszukac znajomych a raczej osoby o tym samym punkcie widzenia 
Skrzatopir STY 17
spokojnie po 5 bedzie finito :P

Skrzatopir STY 17

Cytuj z ExoMan WGL w sobotę będę w twoim zjebanym Szczecinie XD. Zobaczymy czy ta wasza galeria dalej jest taka epicka 
a ja mam wyjebke w galerie etc.

ja tylko zyje i pracuje :P

Skrzatopir STY 17
polowa miasta patoli 12 latki jaraja ziolo po niektorych dzielnicach parkowac nie warto bo bedziesz miec cegly
Skrzatopir STY 17
albo znajdziesz galganow co bedziesz sie chcial zapytac o cos pozdrawiam gumience
Skrzatopir STY 17
w najblizsze lata planuje sie wyniesc z tego miasta na jakies dolne tereny polski albo w okolice gdanska badz poznania
Post edytowany przez Skrzatopir STY 17
Skrzatopir STY 17
witam w szczecinie ja chodzilem do szkoly gdzie liceum bylo polaczone z gimnazjum ode mnie 13 latki palily fajki trawe na wf nie cwiczyly i lufki wystawaly jak przyuwazono to do gory nogamiwisiales i wytrzasanko albo zjeb jeden co sie uzaleznil łazil po palarni i wciagal filtry 
Post edytowany przez Skrzatopir STY 17
Skrzatopir STY 17
po fajkach
Skrzatopir STY 17
zalezy  kto lubi 

Strony: « 1 2 3 »