Co sądzicie o LGBT | Forum

Dawid6000 STY 5
Chciałbym poznać wasze zdanie.
DoktorTomasz STY 5
O już widzę tego homofoba który coś tu zaraz napisze. Nie kumam co ludzie mają do tego. Każdy ma prawo do miłości i nikogo to nie powinno interesować, ale uważam również że nie powinno dostawać się przywileji że względu na orientację
Dawid6000 STY 5
Ja też nic do tego nie mam "DoktorzeTomasz"
Adrians16 STY 5
Może tak trochę nie w temat bo sam jestem jednym z LGBT, to tak jakbym sądził coś sam o sobie trochę xd ale chciałem pare słów, że faktycznie nie powinno się dawać żadnych przywilejów osobom LGBT bo to nierówne traktowanie wobec innych ludzi, i trochę wstyd mi za tych co chcą wszystkiego i się afiszują na paradach i wgl wszędzie, to nie dziwota jak ludzie mają być tolerancyjni dla LGBT jak LGBT się pcha wszędzie drzwiami i oknami. 

Marzeniem byłoby żeby społeczność LGBT żyła w zgodzie z resztą ludzi, ale tak to w Polsce będzie chyba za 100 lat :D i to nie tylko wina homofobów ale i samych osób LGBT, które afiszują się z tym na prawo i lewo, zamiast żyć sobie spokojnie popijając w domciu herbatkę z swoim partnerem, a nie latać w połowie gołym na różnych paradach. No może trochę przesadzam :)

Post edytowany przez Adrians16 STY 5
Szymson13 STY 6
Dobrze że wypowiedzieli się już wszyscy , którzy nie powinni , poczekajmy na jakieś głosy rozsądku , mnie osobiście nie chcę się już wypowiadać , bo rzygam już tym tematem
Adam79 STY 9
JS
Adam79 STY 9
Nie mam nic przeciwko
Adam79 STY 11
Heh