Szukam chłopaka w wieku 16-17 lat | Forum

Siemka,

Tak jak w tytule. 

Nie patrze na wygląd tylko na to jaki ktoś jest. :)

Machniu STY 14
Na pewno jest Ci wdzięczny za przypomnienie o jego orientacji, Op zapomniał o niej :O

freaky20 STY 14

Pedał to jest w rowerze. Osoba o orientacji homoseksualnej chciałeś powiedzieć.

Machniu STY 14
Jakbym był gejem to bym chciał żeby mówili  mi "kakaowy korsarz" XDD
Adrians16 STY 14

Cytuj z Todzik Pedał
dzięki za info :D Twój inteligentny komentarz wiele wnosi :)
ExoMan STY 14

Cytuj z Todzik Pedał
Ehh. Kolejny mało inteligentny, zjebany, wychowany przez psy 2020 roku dzieciak próbujący pokazać jaki to on nie jest odważny i chcący zabłysnąć swą marną inteligencją zdobytą poprzez słuchanie zjebanych kolegów i beznadziejnego rapu tworzonego przez największe kurwy i gnidy aktualnego wieku. Odstaw swoich kumpli na bok i zacznij używać mózgu bo w przyszłości dostaniesz za to wpier... a wtedy twoi niby kumple będą mieli z cb beke. Jak napisałem fałszywe info to mnie poprawcie 
Skrzatopir STY 16

Cytuj z ExoMan
Cytuj z Todzik Pedał
Ehh. Kolejny mało inteligentny, zjebany, wychowany przez psy 2020 roku dzieciak próbujący pokazać jaki to on nie jest odważny i chcący zabłysnąć swą marną inteligencją zdobytą poprzez słuchanie zjebanych kolegów i beznadziejnego rapu tworzonego przez największe kurwy i gnidy aktualnego wieku. Odstaw swoich kumpli na bok i zacznij używać mózgu bo w przyszłości dostaniesz za to wpier... a wtedy twoi niby kumple będą mieli z cb beke. Jak napisałem fałszywe info to mnie poprawcie 
Najpierw musi ich mieć :P