Przedstawiamko się - Alex_RedPanda | Forum

Alex_RedPanda MAJ 11
Em, nie wiem w sumie jak bardzo aktywne jest to forum i czy będę miał jakąkolwiek szanse znaleźć tutaj na jakąś znajomość, przyjaźń a może i związek ale warto spróbować~...

No to mam na imię Aleksander (ale wolę jak się mówi do mnie Alex), mam 14 lat i uczęszczam do szkoły podstawowej. Jestem w ósmej klasie i już mam w tym roku iść do liceum, ale wiecie jak się sprawy teraz imają.

Ogólnie to mam piątkę rodzeństwa - trzy siostry i dwóch braci z czego jedna z sióstr ma zespół downa (jest to moja przyrodnia siostra też), więc wiem w sumie co to znaczy ciężkie przeżycia i trzymanie cierpliwości na wodzy jako dziecko. Na dodatek mój jeden brat był strasznie agresywny i doskwierał nam - wywarzał drzwi, rozwalił kuchnię nawet raz i w sumie próbował się zabić na oczach rodziców, ale to już zamierzchłe czasy - jest w psychiatryku i leczy się tam.
Znajomych ogólnie to brak mam, jestem na swój sposób introwertykiem ale nie pogardzę jakimiś tulasami na konwencie. uwu I to chyba tyle, jeśli ktoś jest zainteresowany to mile będzie widziane napisanie wiadomości przez ciebie do mnie.

No to... czekam. ^^
Alex_RedPanda LIP 15
Dwa miesiące po jakakolwiek odpowiedź~... x3
Hush SIE 18

Cytuj z Alex_RedPanda Dwa miesiące po jakakolwiek odpowiedź~... x3
Kto podaje takie szczegółowe informacje o swoich problemach w rodzinie i liczy na odpowiedź od randomów w internecie XD
Alex_RedPanda SIE 18
lol