Czy są osoby które rozumieją temat gejów i bi :) | Forum

Strony: « 1 2

Cytuj z sebn14 link removed
Po cholerę coś piszesz a potem to usuwasz XD?
sebn14 CZE 9
Wygląda na to że nie rozumiecie tematu walenia konia oświadczam wam uroczyście
pod przysięgą że jest to tylko i wyłącznie przyjemna zabawa niepolegająca na
skutkach ubocznych lub traumy najmłodszych jest bardzo związana z
gejami i bi osobami które w ten właśnie sposób spotykają się i bawią
wzajemnie sobie razem i nie ma w tym żadnych przeciwskazań dla
życia i zdrowia społeczeństwa miejsca oraz bytu każdego człowieka * * * *
frosty CZE 14
Ludzie to bait przecież
sebn14 CZE 15
Adrians16 zaprosiłeś MNIE DO ZNAJOMYCH NA SAMYM POCZĄTKU ja ciebie nie
zdążyłem przyjąć do grona znajomych przyjaciół ty się WYSTRASZYŁEŚ NIEWIESZ
WŁAŚCIWIE CZEGO czym uważasz że różnica wieku między dzieckiem a dorosłym
jest znacząca nic nie widziałeś nic nie wiesz jak tak można komuś pieprzyć skoro
nie wiesz jak jest naprawdę na serio w związku z tym wszystko jest w obronie
najmłodszych i dzieci szczególnie tych najmłodszych gwałconych bez zgody dziecka ****

Cytuj z sebn14 Adrians16 zaprosiłeś MNIE DO ZNAJOMYCH NA SAMYM POCZĄTKU ja ciebie nie
zdążyłem przyjąć do grona znajomych przyjaciół ty się WYSTRASZYŁEŚ NIEWIESZ
WŁAŚCIWIE CZEGO czym uważasz że różnica wieku między dzieckiem a dorosłym
jest znacząca nic nie widziałeś nic nie wiesz jak tak można komuś pieprzyć skoro
nie wiesz jak jest naprawdę na serio w związku z tym wszystko jest w obronie
najmłodszych i dzieci szczególnie tych najmłodszych gwałconych bez zgody dziecka ****
Składnia tego zdania jest taka skomplikowana że nic nie idzie zrozumieć 
sebn14 CZE 23
Jest to opisane dość beskokurencyjnie na temat tego człowieka który najpierw chce być mojim przyjacielem a później z powodów najbardziej kontrowerysyjnych to znaczy

walenia konia z dzieciakami zignorował swoje zaproszenie w moim kierunku i tyle

tego nie dobrego było wobec tej całej niessłusznej sytuacji no a on sam to wali

konia z chłopakami bo jest gejem i na siebie to nie opowiada się że pedofil.......":)"

Walisz konia jak każdy chłopak dzieciak czy uważasz że to pedofilia  oto jest pytanie?

Post edytowany przez sebn14 CZE 23
Mati2k19 CZE 23

Cytuj z sebn14 Jest to opisane dość beskokurencyjnie na temat tego człowieka który najpierw chce być mojim przyjacielem a później z powodów najbardziej kontrowerysyjnych to znaczy

konia z chłopakami bo jest gejem i na siebie to nie opowiada się że pedofil.......":)"

Walisz konia jak każdy chłopak dzieciak czy uważasz że to pedofilia  oto jest pytanie?

Ale panie pedofilu. Zacznijmy od tego iż on ma podobno lat 17 a ty 27/28 i na dodatek szuka 15-18 a ty poniżej 14. Jest to bardzo duża przepaść pomiędzy wiekiem takich osób. Ty byś walił konia z 12 latkiem a on dajmy z 17 więc on to robi legalnie a ty jako pedofil pod przykrywką zabawy. 
Adrians16 CZE 23

@sebn14

mhm "beSkonkurencyjnie", zaczyna się robić groźnie :D

swoją drogą powala mnie twoja wiedza na temat gejów xD nie myślałeś może o wydaniu jakiejś książki na ten temat czy coś, a tak na poważniej to myślę iż niejeden psycholog czy psychiatra chętnie by wysłuchał twoich przemyśleń, a może przydałoby mu się to nawet do jakiejś pracy naukowej medycznej z dziedziny psychiatrii na temat urojeń i zaburzeń.

myślę że trochę, a w zasadzie nawet trochę bardzo pomieszał ci się świat twoich wybujałych fantazji z rzeczywistością, myślisz że każdy kto jest gejem to nic ino siedzi i sobie ten teges.

Chłopie, ogarnij się trochę, w tym wieku około 30 yo to już ludzie sobie zakładają rodziny, pracują a nie siedzą na portalu młodzieżowym i szukają kogoś before 18 do gadki xD

I jeszcze jedna uwaga, może zluzuj trochę słownictwo, w sensie że pisanie o tym waleniu i około tego tematach to nie przystoi jednak chyba na forum gdzie większość to before 18 ludzie, mnie to nie ziębi ani grzeje, ale jednak wstyd chyba powinien być takie gadki sadzić, co już nie wspominając że są jakieś normy chyba prawne co przystoi pisać do dzieci a co nie, no już nie wspominając o jakiś normach moralnych, także zachowuj się jakoś, nie żyjesz w jakimś buszu gdzie wszystko wolno co się chce, tylko jednak w cywilizowanym państwie prawa do cholery.

No ale ogólnie to nawet trochę z tych twoich wypocin śmiechłem, to masz ode mnie takie mocne 2/10 xD i ogarnij się człowieku, nie mówię ci tego po złośliwości czy coś, ale dobrze ci radzę :)

Post edytowany przez Adrians16 CZE 23

Cytuj z sebn14 Jest to opisane dość beskokurencyjnie na temat tego człowieka który najpierw chce być mojim przyjacielem a później z powodów najbardziej kontrowerysyjnych to znaczy

Odpowiedzią na twe pytanie jest następująca odpowiedź : Pedofilia to osiąganie radości seksualnej czerpanej z kontaktem z nieletnim w okresie pokwitania lub przednim . A biorąc informacje ze wszystkich konwersacji z tobą które widziałem można dojść do wniosku , iż uważasz że każda osoba która ,,Wali konia " i jest gejem to pedofilia . Jest to jednak całkowita głupota na poziomie takich geniuszy jak Korwin lub Kaczyński . Na twoim miejscu usunąłbym konto i więcej się tu nie pojawiał , gdyż to co piszeszc jest chore a twoje wypowiedzi są pełne błędów ortograficznych i gramatycznych . 

Nie pozdrawiam K.J

sebn14 CZE 29
Prawda jest oczywista zabawa jest wszechstronna :)
Mati2k19 CZE 29

Cytuj z sebn14 Prawda jest oczywista zabawa jest wszechstronna :)

Skrzatopir CZE 29

Tak jesli na tym poratalu pojawia taki zjeb co mysli ze zarucha do mlodszych przypominam ze dales temat na zmiane wieku co lepsze portal jest maks do 22 roku zycia. Dzbanie idz kurwa sie powies albo daj szczurom aby ci ogryzly bo pierdolisz herezje 

A teksty jakie walisz to przeginka totalna bo kurwa widac ze jestes jebanym zbokiem co podnieca sie na widok dzieci

Post edytowany przez Skrzatopir CZE 30
Skrzatopir CZE 29
Jak bedziesz bialy bez to daj znac
Strony: « 1 2
OW Debug - Warning
File: Unknown
Line: 0
OW Debug - Warning
Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)
File: Unknown
Line: 0