zamiana wieku z 22 lat na wyżej nieprawidłowy obecnie wiek gdzie kiedy jak co? sposoby? | Forum

sebn14 CZE 12

ten portal randkowy jest do 22 lat !

jak zrobić wpisać swój wiek powyżej 22 latek co trzeba zrobić

jakie są na to sposoby czy ktoś wie podpowiedź przy

rejestracji bo mam nie poprawnie wpisane lat ?

czy ktoś mi weście powie jak to zrobić...…….:)

Post edytowany przez sebn14 CZE 29
KsiazeMateusz CZE 12
"Portal randkowy dla nastolatków"... Poszukaj sobie jakiejś bardziej odpowiedniej strony czy aplikacji
sebn14 CZE 13
czy ktoś mi weście powie jak zrobić zmienić wiek powyżej 22 lat ...…….:)
Post edytowany przez sebn14 CZE 13
Luleq CZE 13
No ja już pisałam, wejść w ustawienia i nacisnąć "usuń konto" ;))))
sebn14 CZE 15
jak zmienić wiek profilowy bez usuwania konta z 22 lat na powyżej wymieniony??
Artur2006 CZE 15
Usunąć konto
Luleq CZE 15

Cytuj z sebn14 jak zmienić wiek profilowy bez usuwania konta z 22 lat na powyżej wymieniony??
Ale chłopie, jesteś za stary na ten portal, czego ty nie rozumiesz?
sebn14 CZE 23
Naprawdę nikt nie może powiedzieć jakie są sposoby na zmianę wieku w tym profilu????
Mati2k19 CZE 23

Cytuj z sebn14 Naprawdę nikt nie może powiedzieć jakie są sposoby na zmianę wieku w tym profilu????
Jak widzisz ma tym portalu ludzie nie chcą pomagać pedofilowi 
sebn14 CZE 29
Błagam zmiana wieku na tym portalu gdzie kiedy jak co wiecie = powiecie = ja podziękuję 
Mati2k19 CZE 29

Cytuj z sebn14 Błagam zmiana wieku na tym portalu gdzie kiedy jak co wiecie = powiecie = ja podziękuję 
Polecam metodę na kotki w piwnicy. Tutaj są ograniczenia wiekowe więc musisz pisać do administracji aby zmienili tobie wiek i dopisek ,,uwaga lubię dzieci poniżej 14 roku życia więc jestem pedofilem". 
Skrzatopir CZE 29

Cytuj z Mati2k19
Cytuj z sebn14 Błagam zmiana wieku na tym portalu gdzie kiedy jak co wiecie = powiecie = ja podziękuję 
Polecam metodę na kotki w piwnicy. Tutaj są ograniczenia wiekowe więc musisz pisać do administracji aby zmienili tobie wiek i dopisek ,,uwaga lubię dzieci poniżej 14 roku życia więc jestem pedofilem". 
A po co sie wysilasz i tracisz czas zglos go i tyle za nielegala
sebn14 CZE 30
Wiecie jak typowo zmienić wiek lat na prawidłowy proszę podajcie i się zgłaszajcie plis ? ?
sebn14 CZE 30
Wytłumaczcie mi całkowicie do końca jak to jest zmienić sobie wiek lat z  ....* *

nie oficialnego na oficjalny zamiast nazywać wszystko dookoła pedofilami ....* *

Artur2006 LIP 1
Już ci mówiłem usuń konto i po krzyku