dziewczyny 13-18 szukające miłych i ciepłych słów | Forum

Artur2006 LIP 31

Witam tak jak w temacie poszukuje dziewczyny od 13 do 18 lat. Chciałbym codziennie przypominać jej jaka jest piękna i jedyna w swoim rodzaju, chciałbym jej mówić komplementy i działać pozytywnie na jej wyobraźnie, kto wie może kiedyś z takiej konwersacji zrodzi się jakieś ziarenko które kiedyś wykiełkuje.

Chętne pv albo sekcja komentarzy pod spodem

EazyDeath LIP 31
Ej.. Ale skoro chcesz przypominac jaka jest piękna... A np. bedzie takim niezłym pasztetem to też będziesz jej wciskał kit że jest piękna? Będziesz ja okłamywał? 

Jedyna w swoim rodzaju akurat będzie, bo każdy pasztet sie czymś wyróżnia... Wyglądem, smakiem, zapachem... Akurat te dwie ostatnie rzeczy mogą być dla ciebie toksyczne więc uważaj na siebie... 

JustHariboo SIE 1

Cytuj z EazyDeath Ej.. Ale skoro chcesz przypominac jaka jest piękna... A np. bedzie takim niezłym pasztetem to też będziesz jej wciskał kit że jest piękna? Będziesz ja okłamywał? 

Jedyna w swoim rodzaju akurat będzie, bo każdy pasztet sie czymś wyróżnia... Wyglądem, smakiem, zapachem... Akurat te dwie ostatnie rzeczy mogą być dla ciebie toksyczne więc uważaj na siebie... 

Japierdziele xD Daj mi swój autograf 
EazyDeath SIE 1

Cytuj z JustHariboo
Cytuj z EazyDeath Ej.. Ale skoro chcesz przypominac jaka jest piękna... A np. bedzie takim niezłym pasztetem to też będziesz jej wciskał kit że jest piękna? Będziesz ja okłamywał? 

Japierdziele xD Daj mi swój autograf 
Hmm mogę Ci przesłać w formie zdęcia które będzie ukazywać kartkę z moim podpisem, jak tak bardzo chcesz XD