szukam babeczki która wskoczy do basenu z kiślem | Forum

Hot_Mareq LIP 31
szukam jakieś babki co będzie sie profesjonalnie wpierdalać do basenu z kiślem na główke zapraszam do pisania here (minimum 15 lat max 17)
EazyDeath LIP 31
Ej, mam babkę która chętnie by wskoczyła.. A jeśli nie to się ją wepchnie... 

Moja babka ma 70lat w tym roku, po udarze I dwóch wylewach, do tego... Chodzi o trojaku I ogólnie lewą ręką ciężko jej ruszać... Może być? Ogólnie jak basen będzie pusty... Jak pierdolnie o beton to nic nie zostanie bo tak już wyschnięta I krucha że nawet krwi nie będzie... 

Hush LIP 31

Cytuj z EazyDeath Ej, mam babkę która chętnie by wskoczyła.. A jeśli nie to się ją wepchnie... 

Moja babka ma 70lat w tym roku, po udarze I dwóch wylewach, do tego... Chodzi o trojaku I ogólnie lewą ręką ciężko jej ruszać... Może być? Ogólnie jak basen będzie pusty... Jak pierdolnie o beton to nic nie zostanie bo tak już wyschnięta I krucha że nawet krwi nie będzie... 

Matka ćpie, że wiesz? 
Adrians16 LIP 31

Cytuj z Hush
Matka ćpie, że wiesz?

+1 :)

a ogólnie hahahh spotkało się w tym wątku dwóch typów o podobnym gatunku błyskotliwego poczucia "humoru" xD (mówię o panach z dwóch pierwszych postów w tym wątku)

Post edytowany przez Adrians16 LIP 31

Cytuj z EazyDeath Ej, mam babkę która chętnie by wskoczyła.. A jeśli nie to się ją wepchnie... 

Rozumiecie bo śmierć , śmieszne hahaha , naprawdę , jak można mieć takie zrypane poczucie humoru , bo takie info nie jest to nawet czarny humor , więc powinneś się wstydzić .
Hot_Mareq SIE 2
ale zajebać ci wpierdol?
Adrians16 SIE 2

Cytuj z Hot_Mareq ale zajebać ci wpierdol?

Chodź, spróbuj szczęścia na żywo ;P
EazyDeath SIE 2

Cytuj z Adrians16

Nie miałbyś szans tak szczerze... z siekiery byś dostał to rączek by nie było :)
Adrians16 SIE 2

Cytuj z EazyDeath
Cytuj z Adrians16

Nie miałbyś szans tak szczerze... z siekiery byś dostał to rączek by nie było :)

ojoj, z siekierą to każdy mądry xD
EazyDeath SIE 2

Cytuj z Adrians16
Cytuj z EazyDeath
Cytuj z Adrians16

Możemy nawet na siekiery się ponapierdalać... tylko żeby móc cokolwiek zrobić potrzebujesz naprawdę solidnej siekiery... nie jakiegoś toporka od hultafors czy gedore... bo one się złamią w pół przy drugim/trzecim uderzeniu w moją :)
Post edytowany przez EazyDeath SIE 2
Adrians16 SIE 2

Cytuj z EazyDeath
Cytuj z Adrians16
Cytuj z EazyDeath
Cytuj z Adrians16

Możemy nawet na siekiery się ponapierdalać... tylko żeby móc cokolwiek zrobić potrzebujesz naprawdę solidnej siekiery... nie jakiegoś toporka od hultafors czy gedore... bo one się złamią w pół przy drugim/trzecim uderzeniu w moją :)

no comment :) chciało by się jakoś to skomentować ale nie idzie xD
Hot_Mareq SIE 3

Cytuj z Adrians16

Cytuj z EazyDeath
Cytuj z Adrians16

to nie bylo do was glupki
EazyDeath SIE 3

Cytuj z Hot_Mareq
Cytuj z Adrians16

Cytuj z EazyDeath
Cytuj z Adrians16

to nie bylo do was glupki
Ja wiem... Ale skoro gość chce się napierdalać w prawdziwym życiu... No to trzeba odpisać