Popiszę, poznam | Forum

Hej

Chętnie popisałbym z dziewczyną lub chłopakiem bo nudzi mi się a większość kont jest tutaj nieaktywnych. Mogę też pogadać w realu (są wakacje więc czemu nie) :)
P.S wiekowo wszystko mi jedno choć fajnie byłoby gdybyś miał chociaż 15 lat 

Dawajm, pisaaaj.
EazyDeath SIE 2
Ale Alex_RedPanda mistrz japońskiego nie ma 15 lat jeszcze... kłamca...
Adrians16 SIE 2

"P.S wiekowowszystko mi jedno choć fajnie byłoby gdybyś miał chociaż 15 lat"

także po co ten koment xD

Post edytowany przez Adrians16 SIE 2
EazyDeath SIE 3
A bo fajnie by było jakby miał 15+... A więc już nie fajnie jak ma mniej... Czyli nie będzie mu się dobrze pisało z kimś kto ma -15... Ponieważ fajnie by było jakby miał te 15
Adrians16 SIE 3

to Gościu sobie sam sprawdzi, czy ten kto pisze to ma 15 lat czy mniej :)

ale nie, trzeba wszystko komentować i szukać atencji :)

pozdrowionka :)

Kamil031245 SIE 3
Adrians w końcu ktoś mu dobrze powiedzial. Szanuję Cię za to. Pozdrawiam
Atencji? Wiesz... czemu nie ale jednak niekoniecznie ;)
EazyDeath SIE 3
"Ktoś mu dobrze powiedział", serio? xD "dobrze"... to ma być "dobrze"? To było strasznie słabe... 

Stać was na więcej...

chyba...

...a może nie

Post edytowany przez EazyDeath SIE 3
Adrians16 SIE 3

Cytuj z EazyDeath "Ktoś mu dobrze powiedział", serio? xD "dobrze"... to ma być "dobrze"? To było strasznie słabe... 

Stać was na więcej...

chyba...

...a może nie

Co ty nie powiesz xD nie mam czasu niestety na marnotrawienie żeby się produkować na takie pogaduszki, także musisz wybaczyć, mam wiele ciekawszych rzeczy do roboty niż konwersacja z Tb, więc niestety nie będzie gównoburzy, wybacz :)

Kończąc, takie podsumowanie do przemyślenia, że czym innym jest poczucie humoru, a czym innym kpienie sobie z ludzi. Takie teksty jak to że 72 letnia babulka "Jest sucha... Ale jak ją dżemem posmarujesz to będzie i słodka", to ja nwm czy to takie bardzo humorzaste akurat, zobaczymy jak ty będziesz w takim gdzieś wieku jak to będzie xD

Także kończę, i dobranoc :)

Post edytowany przez Adrians16 SIE 3
EazyDeath SIE 4

Cytuj z Adrians16
Cytuj z EazyDeath "Ktoś mu dobrze powiedział", serio? xD "dobrze"... to ma być "dobrze"? To było strasznie słabe... 

Stać was na więcej...

chyba...

...a może nie

Co ty nie powiesz xD nie mam czasu niestety na marnotrawienie żeby się produkować na takie pogaduszki, także musisz wybaczyć, mam wiele ciekawszych rzeczy do roboty niż konwersacja z Tb, więc niestety nie będzie gównoburzy, wybacz :)

Kończąc, takie podsumowanie do przemyślenia, że czym innym jest poczucie humoru, a czym innym kpienie sobie z ludzi. Takie teksty jak to że 72 letnia babulka "Jest sucha... Ale jak ją dżemem posmarujesz to będzie i słodka", to ja nwm czy to takie bardzo humorzaste akurat, zobaczymy jak ty będziesz w takim gdzieś wieku jak to będzie xD

Także kończę, i dobranoc :)

Ja mam maksymalny dystans do siebie i sam o sobie nawet będę tak mówić xD