topiąca się dziewczyna szuka kogoś do rozmów | Forum

Aleksss036 SIE 6 '20
Hejka, jestem prawdopodobnie najnudniejszym człowiekiem na świecie ale no cóż :') Ogólnie to oglądam dużo filmów i teraz najchętniej spałabym z kimś w namiocie na środku lasu ( albo w ogródku dla bezpieczeństwa haha ), zrobiła tratwę z badyli i popływała (potopiła) się w jeziorku, pofarbowała z kimś włosy w łazience na odjechane kolory, zrobiła metamorfozę i poszła na przygodę życia itp. Ale żyjemy w tym nudniejszym wszechświecie, nie? Jeśli ty też masz jakieś marzenia lub naoglądałeś/aś się filmów napisz i podziel się nimi. A jeśli mieszkasz gdzieś w Białymstoku to może coś z tego się spełni????
Mati2k19 SIE 8 '20

Cytuj z jednorozce_sa_wsrod_nas bo w tych czasach dzieci wolą siedzieć przed kompem i telewizorem marnując czas na oglądanie trudnych spraw i innego szajsu niż wychodzić gdzieś na podwórko z przyjaciółmi
Dobrze powiedziane. Wsm to można doliczyć koronowirusa
Adrians16 SIE 8 '20

Cytuj z jednorozce_sa_wsrod_nas bo w tych czasach dzieci wolą siedzieć przed kompem i telewizorem marnując czas na oglądanie trudnych spraw i innego szajsu niż wychodzić gdzieś na podwórko z przyjaciółmi

100 proc racji :) mój 15yo bro tak robi :D no niestety, a będzie jeszcze gorzej :C
GregTheHuman SIE 8 '20

Nic mnie tak nie bawi jak ludzie narzekający na technologie... w internecie.