Poznam młodszych kolegów | Forum

Strony: 1 2 »
Seba29L PAŹ 5
Szukam kolegów do 14 lat zapraszam do pisania na Facebooka mam bardzo ciekawe filmiki Zapraszam do wspólnej  zabawy najlepiej województwo zachodniopomorskie aby było jak najbliżej Pozdrawiam was znajomi :) 
Seba29L PAŹ 11
Kto jest chętny na Facebooka i znajomość ?

Podawajcie mi swoje profile będzie zabawa!

Adrians16 PAŹ 11

@ VotiveLobster51 dzięki za poprawę humoru w tą nudną niedzielę :D

no ale próżne jakiekolwiek trudy uświadomienia temu panu czegokolwiek spełzną na niczym, bo to tak jakby coś mówić do ściany i liczyć że ściana zrozumie o co chodzi xD Do jego głowy to może chyba dotrzeć jakiś specjalista psychiatra i nie wiem czy nawet on dałby radę, jak widzę co ten pan ma w głowie xD

Seba29L PAŹ 13
Zapraszam do bardzo fajnej zabawy być może bliższym spotkaniu i oczywiście na Facebooku wiele nie zapomnianych wrażeń i przygód które nam się przytrafią :) 
Adrians16 PAŹ 13

Cytuj z VotiveLobster51 Ps pisze tę wiadomość aby cię zdenerwować panie pedofilu 

xD on już jest wkurwiony że czemu te dzieci się nie zgłaszają ochoczo, przecież oferuje takie "niezapomniane wrażenia" i "przygody" :D no to nie drażnij go bo jeszcze się zagotuje ze złości i wykipi jak woda w czajniku ;p

Seba29L PAŹ 14
Zapraszam czy są tu 13 latkowie gotowi do wspólnej zabawy jak dzieci w piaskownicy piwo to tylko jest aby wypić wspólnie i wiele zabaw fajnych i ciekawych zapraszam was jesteście wspaniali Pozdrawiam*
Adrians16 PAŹ 14

Cytuj z VotiveLobster51 Ej no ale on nas ignoruje , ach ci niesworni pedofile 

On wszystko ignoruje :D wgl moralność, prawo, to co mówią inni xD może to anarchista xD
Seba dalej szaleje XDDDDDDDDD
vvexPL PAŹ 16
Wiecie, że można go po prostu zgłosić na policę a oni go namierzą? xDDD
Jak to troll jakiś

Nie wierzę że byłby takim steerotypowym pedofilem 

Cytuj z VotiveLobster51
Cytuj z NlesnikowyPalac375 Jak to troll jakiś

Ewidentnie nie znałeś go 6 miesięcy temu XD
No siedzę tu już dłużej niż 6 miesięcy, zdążyłem zostać jego fanem. :P

Cytuj z VotiveLobster51
Cytuj z NlesnikowyPalac375
Cytuj z VotiveLobster51
Cytuj z NlesnikowyPalac375 Jak to troll jakiś

Ewidentnie nie znałeś go 6 miesięcy temu XD
No siedzę tu już dłużej niż 6 miesięcy, zdążyłem zostać jego fanem. :P
Czyli trzeba otworzyć fanklub 
Oj tak, zdecydowanie. 
Seba29L PAŹ 17
Ja szukam kolegów do 14 lat do wspólnej zabawy i ani mi się śni aby było 

inaczej a was poznałem dzięki tym waszym komentarzom wbrew własnej 

woli myślicie tylko o jednym tak to wam w głowie siedzi na przekór innym

kolegom chodzi wam o sprawy związane z wykorzystywaniem nieletnich a

do tego jeszcze gwałceniu robieniu krzywdę nawet jak nieletni się zgodzi ! 

Adrians16 PAŹ 17

Uważaj skup się (co może się okazać dla ciebie za trudne), ale wysil swoje zwoje mózgowe.

Kontakty starych capów z osobami poniżej 15 roku życia są zabronione prawnie. Czy to tak trudno zrozumieć? Przeczytaj sobie to zdanie i uzmysłów jeśli masz jakiekolwiek zdolności rozumienia czegokolwiek. I tyle w temacie.

No i skończ te swoje pierdolamento i jak chcesz się bawić to pobaw się waląc swoją głową w ścianę, może to coś da xD

Skrzatopir PAŹ 20

Cytuj z VotiveLobster51
Cytuj z Seba29L Ja szukam kolegów do 14 lat do wspólnej zabawy i ani mi się śni aby było 

inaczej a was poznałem dzięki tym waszym komentarzom wbrew własnej 

woli myślicie tylko o jednym tak to wam w głowie siedzi na przekór innym

kolegom chodzi wam o sprawy związane z wykorzystywaniem nieletnich a

do tego jeszcze gwałceniu robieniu krzywdę nawet jak nieletni się zgodzi ! 

Panie , napisałeś to tak niezrozumiale że mało kto coś z tego zrozumie . A gwałt zawsze jest jak ktoś się nie godzi . To jest definicja gwałtu cepie  . Poza tym cież się . Jesteś oficjalnym patronem fanlubu pedofila Seby 
ale zes dojebal XDDD ac tesknie za tym postem gdzie go cislo w chuj typa w tym ja
Seba29L PAŹ 28
Zgłaszajcie się na Facebooka moi koledzy zobaczycie ciekawe filmiki 

po za tym poznamy się lepiej i bliżej proszę was o pilny kontakt już ;) 

Luleq PAŹ 28

Cytuj z Seba29L Zgłaszajcie się na Facebooka moi koledzy zobaczycie ciekawe filmiki 

po za tym poznamy się lepiej i bliżej proszę was o pilny kontakt już ;) 

Daj, ja chce Twuj facebuk
Adrians16 PAŹ 28

Cytuj z Luleq
Daj, ja chce Twuj facebuk
Jesteś hardkorem xDDD
Seba29L PAŹ 28
Zdecydowanie wole kolegów do zabawy niż ciebie Luleg chociaż tak z

drugiej strony mogłabyś być moją dziewczyną której szukam he he :) 

Adrians16 PAŹ 28

Cytuj z Seba29L Zdecydowanie wole kolegów do zabawy niż ciebie Luleg chociaż tak z

drugiej strony mogłabyś być moją dziewczyną której szukam he he :) 

hahah dobry kamuflaż, że niby szukasz dziewczyny xD myślisz że to odwróci czyjąś uwagę od głównego twojego celu tu werbowania dzieci do swoich niecnych zabaw, ale sprytnie, jednak jak chcesz to uda ci się coś wymyślić, no można ci podnieść IQ z poziomu ameby do poziomu mrówki xD bo coś tam jednak ta twoja głowa umie wymyślić czasem xDDD
Strony: 1 2 »