Załatwi ktoś prezerwatywy | Forum

Strony: « 1 2
Kamil031245 GRU 23 '20

Cytuj z filipsys
Cytuj z Olaaa10 Nie przeklinaj bo to o tobie źle świadczy.

Stary się odezwał o ho

dobrze powiedziane xD

Ktoś cię prosił tu o zdanie? 
Kamil031245 GRU 23 '20

Cytuj z Olaaa10 Właśnie kto był dupkiem to i tak dalej będzie. A ten dupek pewnie już o lasce chodzi , podpierając się o czyjeś wypowiedzi.
Hmmm nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie "dupkiem" . Po prostu jeśli ktos mowi coś mądrego to czemu nie mogę potwierdzić jego tezy. Ale no ty chyba jesteś suką skoro ja dupkiem. 
Olaaa10 GRU 23 '20
Jesteś i będziesz dupek i nic tego nie zmieni. Twoje zachowanie jest ,- 0 Tak mądrego ale ciebie to nie dotyczy.
Post edytowany przez Olaaa10 GRU 23 '20
Olaaa10 GRU 23 '20
A po za tym nerwowy się coś robisz 
420 GRU 24 '20
Ludzie, spokojnie. Po co te nerwy? Nie ma co wyzywać chłopa od dupków. On po prostu zgodził się z moim zdaniem i miał do tego jak najświętsze prawo. Używanie określenia "dupek" w tym przypadku nie jest tutaj właściwe, a raczej naciągane
Olaaa10 GRU 24 '20
A ha. Suka też w porządku według ciebie hmm
420 GRU 24 '20
Sama go sprowokowałaś. Jak ty wyzywasz jego, to on ciebie - tak to działa. To nie jest wcale tak, że ty jesteś nietykalna niczym święta krowa
Olaaa10 GRU 24 '20
Dobra byku, daję spokój temu dupkowi. Niechaj pisze sobie co chce. Toczka w tym temacie.
420 GRU 24 '20
Wyzywaj sobie ile wlezie. Prędzej narobisz sobie wrogów takim postępowaniem. Nie umiesz spokojnie dojść do zgody tylko od razu wyzywasz kogoś, kto poparł czyjeś zdanie. Niedojrzałe to zachowanie z twojej strony.

Dorośnij. Tyle powiem.

Olaaa10 GRU 24 '20
Za dużo gadasz. Miała być toczka przecież..
420 GRU 24 '20
Teraz już skończyłem. Toczka. 
Olaaa10 GRU 24 '20
Fajnie z twej strony że toczkę postawiłeś. Ciekawe tylko czy ten drugi toczkę postawi..
NlesnikowyPalac375 GRU 24 '20
Wesołych świąt
420 GRU 24 '20

Cytuj z NlesnikowyPalac375 Wesołych świąt
Nawzajem
Strony: « 1 2