Skierowane do płci pięknej na tym portalu poniżej 15lat... oczywiscie tych których to dotyczy.. | Forum

Stuu222 GRU 28 '15
Czy was popierdoliło? Całkiem sie kurwa porozbierajcie... Ładne widoki nie powiem, ale dzieci macie po 14,15 lat, co będzie jak po 18  będziecie miały...obnazacie sie jakby to byl jakis sexportal...

Jak juz chcecie sie komus pochwalic to choć róbcie to prywatnie

Mamusie wiedzą?

Z pewnościa zastanawiałyby sie gdzie zrobiły błąd..

Dla jednych to co złego w wrzucaniu takich fotek...choćby to ze to jeszcze gówniary, i na pewno nie chciałyby skończyć zgwałcone na ulicy...mozecie to sobie wsadzic w te wasze powypinane dupy, ale radziłbym sie zastanowić czy warto. Tą puentą kończę i mam nadzieje ze to cos zmieni...(choć te nastolatki to takie buntowniczki że zaraz na prawde sie całkiem porozbierają...) tylko nie wiem po co, bo prawdziwych facetów gówniarstwo nie kręci

No proszę, jakie miłe towarzystwo :D Zgodzę się z wami w 100%, pomimo iż łapię się w kryteria wymienione w temacie. Osobiście bardzo pilnuję anonimowości w internecie, nie czuję potrzeby ujawniania się. Nie rozumiem więc, jak osoby w moim wieku mogą publikować takie zdjęcia. Jak trzynasto czy czternastolatki mogą chcieć wzbudzać pożądanie?! Ja wręcz bałabym się opublikować takie zdjęcie... Istnieje przecież mnóstwo innych sposobów, aby zainteresować kogoś sobą, swoją postawą czy wyglądem. Bardzo cieszę się, że trafiłam na taki temat, nareszcie mogę wyrazić swoją opinię. Pozdrawiam wszystkich uczestników tej konwersacji, mam nadzieję, że jeszcze się rozwinie :)
Afterglow GRU 28 '15
Nowoczesny marketing metodą kreowania rynku. Co w tym dziwnego? ;d
Post edytowany przez Afterglow GRU 28 '15
Aaaa, odezwali się ogarnięci ludzie, a zamiast odpuścić będą się kłócić xD
PAULA181 GRU 29 '15
Dokładnie, przecież z tymi zdjęciami każdy może zrobić co chce, umieścić wszędzie, a potem nie wiadomo skąd biorą sie te wszystkie samobójstwa, depresje i inne tragedie...
Stuu222 GRU 29 '15
Oho, odezwała sie ta co takich zdjęć nie wstawia..
viqqqu SIE 7 '16
niby stary temat ale jednak rowniez odniose sie do mlodszych dziewczyn na portalu, ktore rozbieraja sie przed innymi albo co gorsza publikuja swoje jpg
GoodHeart SIE 15 '17
My tu gadu gadu o dziewczynach a chłopcy są nie lepsi. Niektórzy mają tu na portalu z 40 lat a piszą właśnie do tych małolat porozbieranych. Choć mam zdjęcie jakie mam to mnie też spotkało. Również zaliczam się w kryteria15 lat. Chcę też wspomnieć że coraz częściej piszą w internecie o 9 latce która urodziła... To jest przerażające...bo rodzice nie wiedzą co robią ich cuda. PoZdrawiam serdecznie
Walrus SIE 15 '17
Zupełnie nie wiem o co wy się oburzacie... volenti non fit iniuria. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
Femak SIE 16 '17

Cytuj z Walrus Zupełnie nie wiem o co wy się oburzacie... volenti non fit iniuria. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
Zwłaszcza, kiedy jesteś w wieku, w którym odpowiadają za ciebie rodzice, a sam masz jeszcze siano w głowie xD

Korwinizmy na bok plz, bo są tutaj goowno warte ;]

driver KWI 8
W internecie nic nie ginie małe idiotki dają swoje nagie albo pół nagie zdjęcia i póżniej depresja albo zabiją się 
Luleq KWI 9
Brawo, sama chciałam napisać coś w tym temacie. Jedyny co można zrobić, to zgłaszać takie zdjęcia. Nie wyobrażam sobie co bym zrobiła, gdyby moja młodsza siostra robiła coś takiego...