Mariusz97

Hej,

Na imię mam Mariusz. Prowadziłem samotniczy tryb życia, ale chciałbym otworzyć się na ludzi - na osoby, które zaakceptują to, że w wielu kwestiach mam upodobania odmienne niż większość ludzi. Szukam nie tylko miłości, ale też przyjaźni.

Chciałbym poznać chłopaka na poważny, wieloletni związek, bo bardzo chciałbym obdarzyć kogoś miłością - w przeciwnym razie nigdy nie będę już szczęśliwy. Mój wymarzony chłopak powinien mieć 15-20 lat, a jego wzrost nie powinien przekraczać 1,80 m (wzrost optymalny: 1,73-1,78 m).

Cechy, jakie chciałbym, żeby wykazywał mój wymarzony partner życiowy:
1) Wygląd: brunet lub blondyn, szczupły, o delikatnym lub umiarkowanym umięśnieniu i o łagodnych, młodzieńczych rysach twarzy;
2) Cechy charakteru:
sympatyczny, godny zaufania, empatyczny, o spokojnym, przyjacielskim usposobieniu i raczej optymistycznym postrzeganiu świata;
3) Przekonania religijne: ateista albo niepraktykujący lub słabo praktykujący teista;
4) Używki: alkohol i e-papierosy mogą być; mogłyby też być papierosy klasyczne, choć nie przepadam za dymem tytoniowym;
5) Zainteresowania: fajnie byłoby, gdyby mój przyszły chłopak miał jakieś ciekawe, mniej konwencjonalne zainteresowania, którymi ja też mógłbym się zainteresować i gdyby lubił on zwierzęta i nie bał się gadów, bo hoduję tęczowego samczyka kameleona lamparciego o imieniu Parduś.

Jestem niestety niskiego wzrostu; włosy: ciemny blond (zastanawiam się, czy nie zafarbować na czekoladowy brąz); oczy: szare. Poza tym cały czas pracuję nad swoim wyglądem, zwłaszcza nad utratą nadmiernej masy ciała - chciałbym ważyć 75 kg przy wzroście: 1,68 m - myślę, że wtedy będzie OK. Podobają mi się młodzi subtelni mężczyźni i sam chciałbym mniej więcej tak wyglądać, bo mężczyźni ci to - dla mnie - ideał piękna.

Znajomi